У оквиру ове манифестације награђене су школе, наставници и ученици који су у одређеним активностима постигли изванредне резултате у овој години. Цилј овог пројекта је да подстакне процес информатизације наставе у школама Војводине као и да се популаришу нове технологије у школским наставним и ваннаставним активностима.

Бројним награђеним школама, наставницима и ученицима додељене су пригодне награде за постигнуте резултате у различитим категоријама: школски вебсајт, највише послатих радова, рад на интерактивним таблама, реализација стручног усавршавања, развој образовних софтвера, област роботике, области информатике, иновације итд.

Међу награђеним школама нашла се и наша школа, а по основ награђивања је одличан вебсајт. Сматрамо да ће се ово препознавање и награђивање труда и залагања ученика и запослених,  свакако одразити и на даљи квалитет, мотивацију рада колектива.

Забележене фотографије можете погледати овде.