+ 381 25 5827 701 info@skolastapar.edu.rs

Стручни активи/већа у школској 2020/2021. години:

 

 

  • Председник Одељенског већа за ниже разреде – Браниславка Поповић;

 

  • Председник Одељенског већа за више разреде – Сашка Бодирожић.

 

  • Председник Стручног већа за:

v  Разредну наставу –Светлана Радин;

v  Природно-математичку групу –Лидија Чорак;

v  Друштвено-језичку групу –Тамара Бањац;

v  Вештине –Невена Бајић;

 

  • Чланови Педагошког колегијума: Јелена Милић, Тијана Француз, Светлана Радин, Лидија Чорак, Тамара Бањац, Невена Бајић.

 

 

  • Председник комисије Дечијег савеза –Александра Јосић;

 

  • Комисија за организовање културних и уметничких манифестација  у школи –Марија Мандић, Сашка Бодирожић, Милица Милашиновић.

 

  • Комисија Црвеног крста за:

v  нижа одељења – Светлана Гајчин

v  виша одељења – Гордана Бојанић

 

  • Комисија за ЈНМВ – Јелена Милић, Нина Волић, Милена Зрнић.

 

  • Лице задужено за преглед конкурсне документације – Јелена Милић, Нина Волић и председници синдиката;

 

 

  • Комисија за прикупљање понуда за исхрану и осигурање ученика –  Зорица Симеуновић и Браниславка Поповић.

 

  • Комисија за утврђивање материјалне штете у школи –Зоран Стојановић, Страхиња Томић, Зоран Бајчев.

 

  • Чланови Тима за заштиту деце од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања у школи
    • Јелена Милић – директор школе
    • Тијана Француз – педагог – координатор тима
    • Александра Јосић
    • Нина Волић– правник
    • Зоран Стојановић-наставник информатике и рачунарства
    • Тамара Бањац-наставник српског језика
    • Представник Савета родитеља
    • Представник Ученичког парламента
    • Представник Вршњачког тима
    • Зоран Броћиловић– представник локалне заједнице

 

Чланови Стручног актива за развојно планирање:

  1. Јелена Милић, директор школе;
  2. Тијана Француз, педагог школе;
  3. Александра Јосић
  4. Светлана Радин, учитељица
  5. Председници стручних већа
  6. Председник Ученичког парламента
  7. Председник Савета родитеља

v  Координатор Вршњачког тима: Сашка Бодирожић

v  Координатор Ученичког парламента: Тијана Француз и Александра Јосић

Чланови Актива за развој школског програма:

  1. Тијана Француз, координатор тима
  2. Тамара Бањац
  3. Браниславка Поповић
  4. Александра Јосић

Тим за инклузивно образовање:

  1. Тијана Француз, координатор тима
  2. Сашка Бодирожић
  3. Милица Милашиновић
  4. Срђан Косовац
  5. Зорица Симеуновић