Дечја недеља

Традиционално, на нивоу школе, за прву недељу октобра месеца организовали смо активности поводом обележавања "Дечје недеље".

Учешће ученика у еколошкој радионици Покрета горана у Сомбору

У суботу, 16. септембра 2017. године одржана је радионица за израду кућица и хранилица за птице у горанском расаднику Покрета горана у Сомбору.

Посета ткачкој колонији

У петак, 15.09.2017. године ученици виших разреда наше школе су у пратњи неколико наставника посетили ткачку колонију реализовану у Стапару и учествовали у њеном раду.

Иницијално тестирање из матеметике

У четвртак, 21.09.2017. године ученици петог и седмог разреда ће писати иницијални тест из математике, према следећем распореду: 5. разред- од 8,50 до 9,35 часова, 7. разред- од 11,35 до 12,20 часова. Ученици ће писати тест у учионици где би требали да имају час према распореду, у предвиђено време за тестирање.

Нови распоред часова

Од понедељка, 18.09.2017. године ученици од 5. до 8. разреда ће имати нови распоред часова.

Безбедност деце у саобраћају

У петак 15.09.2017.године на првом школском часу, у првом разреду, одржано је едукативно предавање на тему “Безбедност у саобраћају“. Едукативно предавање одржала је Радмила Петровић из саобраћајне полиције ПУ Сомбор. Ученици су имали прилику да се упознају са основним правилима у саобраћају, с посебним акцентом на правилан прелазак улице.

Иницијално тестирање из српског језика

У четвртак, 14.09.2017. године ученици петог и седмог разреда ће писати иницијални тест из српског језика, према следећем распореду: 5. разред- од 8,50 до 9,35 часова, 7. разред- од 11,35 до 12,20 часова.

Међународни дан писмености

У петак, 08.09.2017. године ученици виших разреда су на часу српског језика обележили Међународни дан писмености.

Прваци у школским клупама

Први сусрет са учионицом, учитељицом и друговима са којима ће чинити одељење важан је догађај за сваког првака. Да би се дало на важности том догађају, поред организације на нивоу школе, допринела је и локална самоуправа.

Стручно усавршавање кадра пред почетак нове школске године

23. и 24. августа 2017. године у просторијама школе реализован је дводневни програм стручног усавршавања.